MAŁGORZATA MIREK-CHMIELEWSKA

BADANIA I DOKUMENTACJA ARCHEOLOGICZNA

tel. 048 600 945 928

tel. 048 696 270 154

tel./fax: 048 (12) 658 78 85

Ratownicze badania archeologiczne

Ratownicze badania archeologiczne, nadzory archeologiczne, wyprzedzające badania wykopaliskowe, sondażowe i powierzchniowe, poprzedzające realizację inwestycji, kwerendy archeologiczne i historyczne, badania metodą nieinwazyjną, naukowe opracowanie wyników badań obejmują zakres działań przeprowadzanych przez firmę  Mbm Archeo. Istniejmy na rynku usług archeologicznych od 2002 roku. Naszym klientom proponujemy również profesjonalne pomiary geodezyjne wykonywane najnowszym sprzętem GPS oraz pomoc w uzyskaniu zezwoleń konserwatorskich.

Powierzając ratownicze badania archeologiczne Mbm Archeo możecie być Państwo pewni profesjonalnych działań. Wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim stażem odpowiedzialnie i z zachowaniem odpowiednich standardów realizują wszelkie czynności w ramach ratowniczych badań archeologicznych. Przed rozpoczęciem realizacji inwestycji budowlanych wskazane jest wykonanie ratowniczych badań archeologicznych, dlatego też warto zlecić je profesjonalistom w tej dziedzinie, którzy starannie zadbają o to, aby każdy etap prac został prawidłowo przeprowadzony.

Jesteśmy skuteczni i zaangażowani, a jeżeli tylko nasuną się jakiekolwiek pytania bądź też wątpliwości o ratownicze badania archeologiczne pozostajemy do Państwa dyspozycji udzielając za każdym razem rzetelnych i zrozumiałych informacji. Koszty związane z całkowitą realizacją usługi podlegają indywidualnej wycenie, co uzależnione jest również od określonych elementów, na które wskazujemy bezpośrednio inwestorowi. Koncentrujemy się na ścisłej współpracy ze zleceniodawcą, mając na uwadze konkretne wymagania oraz potrzeby, aby całość prac dotycząca ratowniczych badań archeologicznych charakteryzowała się także dobrą jakością i wysokimi standardami, które najlepiej opisują pracę zespołu Mbm Archeo. Zachęcamy do odwiedzenia strony serwisu na której odnajdziecie Państwo nie tylko liczne informacje praktyczne, wnioski do pobrania czy też aktualne ustawy, ale i niezbędne dane umożliwiające kontakt z nami.

Archeolog KrakówWnioski

O wydanie pozwolenia...

Ustawy

O ochronie zabytków i opiece nad zabytkami...

Informacje praktyczne

Nadzór archeologiczny wykonuje się, jeżeli...