MAŁGORZATA MIREK-CHMIELEWSKA

BADANIA I DOKUMENTACJA ARCHEOLOGICZNA

tel. 048 600 945 928

tel. 048 696 270 154

tel./fax: 048 (12) 658 78 85

Usługi archeologiczne - Kraków

Firma Małgorzata Mirek-Chmielewska Badania i Dokumentacja Archeologiczna świadczy kompleksowe usługi archeologiczne w oparciu o wieloletnie doświadczenie i wiedzę zdobytą podczas prowadzonej działalności. Pragniemy podkreślić, że prowadzimy prace na terenie całego kraju ze szczególnym uwzględnieniem miasta Krakowa oraz najbliższych okolic.

Zakres świadczonych przez nas usług archeologicznych obejmuje: nadzory archeologiczne, ratownicze badania archeologiczne, opracowania naukowe, ekspertyzy na zlecenie zarówno osób prawnych jak i fizycznych. Wykonujemy zlecenia na różnego rodzaju inwestycjach na których wymagana jest obecność archeologa (dotyczy to zarówno inwestycji drogowych jak i budownictwa wielo- i jednorodzinnego). Zespół pracowników Mbm Archeo to osoby, które w sposób rzetelny i z optymalnym zaangażowaniem realizują powierzone im usługi archeologiczne. Wszystko po to, aby współpraca z inwestorem oraz Urzędem Konserwatorium przebiegała na zadowalającej płaszczyźnie.  Jesteśmy niezwykle dumni, że dotychczas zaufało nam tak liczne grono klientów, którzy wystawili pozytywne rekomendacje (szczegóły w zakładce Referencje).

Chcemy również zwrócić Państwa uwagę na fakt, że jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu,. Jeżeli tylko nasuną się jakiekolwiek pytania o usługi archeologiczne i wątpliwości z tym związane chętnie udzielimy wyczerpujących informacji. Koszty za wykonywane prace są zwykle ustalane indywidualnie. Po zakończeniu zlecenia, przedstawiamy inwestorowi szczegółowe sprawozdanie z ich przebiegu. Ponadto dokonujemy także wpisów do dzienników budowy. Jesteśmy skrupulatni i skuteczni, dlatego też powierzając nam usługi archeologiczne możecie Państwo liczyć na pełen profesjonalizm. Niezbędne informacje kontaktowe udostępniliśmy na stronie serwisu, zapraszamy!

Nadzór archeologiczny Kraków | Ekspertyzy archeologiczne KrakówWnioski

O wydanie pozwolenia...

Ustawy

O ochronie zabytków i opiece nad zabytkami...

Informacje praktyczne

Nadzór archeologiczny wykonuje się, jeżeli...