MAŁGORZATA MIREK-CHMIELEWSKA

BADANIA I DOKUMENTACJA ARCHEOLOGICZNA

tel. 048 600 945 928

tel. 048 696 270 154

tel./fax: 048 (12) 658 78 85

Sondażowe badania archeologiczne

Firma Mbm Archeo prowadząca działalność w branży już od 2002 roku świadczy kompleksowe usługi związane z nadzorami archeologicznymi, ratowniczymi badaniami archeologicznymi, opracowaniami naukowymi, ekspertyzami na zlecenie zarówno osób prawnych jak i fizycznych. Jeżeli zależy Państwu na tym, żeby zlecić sondażowe badania archeologiczne profesjonalistom ufamy, że nasze działania w tym kierunku spełnią oczekiwania. Pozostajemy do dyspozycji klientów zawsze kiedy tylko zachodzi taka potrzeba, jednocześnie służąc wyczerpującymi informacjami odnośnie kwestii związanych z sondażowymi badaniami archeologicznymi.

W sposób rzeczowy i skrupulatny dbamy o przygotowanie sprawozdania z przebiegu prac. Zespól wykwalifikowanych pracowników odpowiedzialnych za sondażowe badania archeologiczne zajmuje się również rzetelnym opracowaniem ich wyników bezpośrednio na potrzeby inwestora. Wieloletnie doświadczenie w branży, a przy tym szybkie i skuteczne działania wpływają na zadowalającą, obustronną współpracę z klientem, czego rezultatem są m. in. pozytywne referencje uzyskane od dotychczasowych zleceniodawców.

Sondażowe badania archeologiczne wykonywane są na niewielkich obszarach a metody przy przy nich wykorzystywane są całkowicie bezpieczne. Kiedy tylko nasuną się dodatkowe pytania o sondażowe badania archeologiczne i koszty na jakie należy być przygotowanym z tego tytułu zachęcamy do kontaktu z nami, niezbędne dane udostępniliśmy na stronie serwisu.

Ekspertyzy archeologiczne Kraków | Wyprzedzające badania wykopaliskoweWnioski

O wydanie pozwolenia...

Ustawy

O ochronie zabytków i opiece nad zabytkami...

Informacje praktyczne

Nadzór archeologiczny wykonuje się, jeżeli...