MAŁGORZATA MIREK-CHMIELEWSKA

BADANIA I DOKUMENTACJA ARCHEOLOGICZNA

tel. 048 600 945 928

tel. 048 696 270 154

tel./fax: 048 (12) 658 78 85

Wyprzedzające badania wykopaliskowe

Wyprzedzające badania wykopaliskowe stanowią jeden z licznych elementów oferty realizowanej przez firmę Mbm Archeo. Prowadzimy działalność na krajowym rynku usług archeologicznych od 2002 roku. Od tego czasu z powodzeniem i uznaniem ze strony klientów zrealizowaliśmy szereg projektów obejmujących m. in. wyprzedzające badania wykopaliskowe. Ponadto kluczowy zakres naszych prac obejmują: nadzory archeologiczne, ratownicze badania archeologiczne, opracowania naukowe, ekspertyzy na zlecenie zarówno osób prawnych jak i fizycznych.

Pragniemy zwrócić uwagę, że wyprzedzające badania wykopaliskowe są wykonywane przed rozpoczęciem inwestycji, dlatego też warto zlecić je profesjonalistom w tej dziedzinie, którzy w sposób odpowiedzialny i rzetelny podejmą się wszelkich czynności w tym kierunku. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wyprzedzające badania wykopaliskowe mogą nasunąć rozmaite pytania, ale i wątpliwości. Prosimy jednak się nie obawiać, z naszej strony zawsze uzyskacie Państwo wyczerpujące informacje wsparte wieloletnim doświadczeniem, wiedzą oraz umiejętnościami.

Zespół wykwalifikowanych pracowników w sposób odpowiedzialny realizuje wyprzedzające badania wykopaliskowe z uwzględnieniem określonych potrzeb inwestora. Po zakończeniu prac prezentujemy szczegółowe sprawozdanie z ich przebiegu. Dbamy o to, aby wzajemna współpraca na każdym etapie była zadowalająca i harmonijna. Zapraszamy do kontaktu, niezbędne dane udostępniliśmy na stronie serwisu.

Archeolog KrakówWnioski

O wydanie pozwolenia...

Ustawy

O ochronie zabytków i opiece nad zabytkami...

Informacje praktyczne

Nadzór archeologiczny wykonuje się, jeżeli...