MAŁGORZATA MIREK-CHMIELEWSKA

BADANIA I DOKUMENTACJA ARCHEOLOGICZNA

tel. 048 600 945 928

tel. 048 696 270 154

tel./fax: 048 (12) 658 78 85

Archeolog - Kraków

Archeolog Kraków Małgorzata Mirek-Chmielewska prowadzi od 2002 roku firmę zajmującą się kompleksowymi badaniami i dokumentacjami archeologicznymi na krajowym rynku. Kompetentni, gruntownie wykształceni z wieloletnim doświadczeniem pracownicy działają szybko i niezwykle skutecznie wykorzystując swoją wiedzę oraz umiejętności.

Pragniemy podkreślić, że archeolog Kraków odpowiedzialny jest za wykonanie nadzorów archeologicznych, ratowniczych badań archeologicznych, opracowań naukowych, ekspertyz w ramach zleceń zarówno osób prawnych jak i fizycznych. Profil działalności firmy obejmuje wszelkiego rodzaju inwestycje, podczas realizacji których prawo wymaga obecności osoby archeolog Kraków. Zakres naszych prac obejmuje inwestycje drogowe, budownictwo wielo- i jednorodzinne. Starannie dbamy o harmonijną współpracę zarówno z inwestorem jak i z Urzędem Konserwatorium. Po zakończonych pracach archeolog Kraków przedstawia  szczegółowe sprawozdanie z ich przebiegu.

Najlepszym świadectwem są dla nas pozytywne referencje od firm, których wybrane opinie zamieściliśmy na stronie naszego serwisu. Archeolog Kraków wyczerpująco odpowiada na wszelkie pytania i wyjaśnia wątpliwości jaki mogą nasunąć zagadnienia bezpośrednio związane z tą dziedziną. Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zapraszamy!

Usługi archeologiczne | Nadzór archeologiczny Kraków | Sondażowe badania archeologiczneWnioski

O wydanie pozwolenia...

Ustawy

O ochronie zabytków i opiece nad zabytkami...

Informacje praktyczne

Nadzór archeologiczny wykonuje się, jeżeli...