MAŁGORZATA MIREK-CHMIELEWSKA

BADANIA I DOKUMENTACJA ARCHEOLOGICZNA

tel. 048 600 945 928

tel. 048 696 270 154

tel./fax: 048 (12) 658 78 85

Kwerendy archeologiczne

Kwerendy archeologiczne to niezwykle istotny etap przed rozpoczęciem badań archeologicznych, dlatego też warto skorzystać z usług profesjonalistów w tej dziedzinie, którzy w sposób rzetelny podejmą się realizacji powierzonych zadań. Jako firma Mbm Archeo prowadzimy działalność od 2002 roku i od tego czasu wykonaliśmy szereg zleceń obejmujących kwerendy archeologiczne. Niemniej jednak pragniemy podkreślić, że zakres naszej oferty tworzą także nadzory archeologiczne, ratownicze badania archeologiczne, opracowania naukowe, ekspertyzy na zlecenie zarówno osób prawnych jak i fizycznych.

Pełen profesjonalizm

Zawsze koncentrujemy się na określonych potrzebach i wymaganiach ze strony inwestora w związku z tym z naszej strony możecie liczyć Państwo na pełen profesjonalizm. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że kwestie bezpośrednio związane z kwerendami archeologicznymi mogą nasunąć pewne wątpliwości czy też pytania. Zespół wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim stażem zawsze chętnie udzieli wyczerpujących i rzeczowych informacji. Kładziemy szczególny nacisk na to, żeby wzajemna współpraca przebiegała na zadowalającej płaszczyźnie. Zapewniamy kompleksowe usługi, co decyduje o tym, że kwerendy archeologiczne wykonywane są sprawnie, skutecznie i z zachowaniem obowiązujących standardów.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Po zakończeniu prac związanych z kwerendami archeologicznymi przygotowujemy i prezentujemy szczegółowe sprawozdanie z ich przebiegu. Uzyskane dotychczas pozytywne referencje tylko potwierdzają jakość naszych działań, zapraszamy. Na stronie serwisu zamieściliśmy niezbędne dane, które ułatwią Państwu szybki kontakt z nami.

Archeolog KrakówWnioski

O wydanie pozwolenia...

Ustawy

O ochronie zabytków i opiece nad zabytkami...

Informacje praktyczne

Nadzór archeologiczny wykonuje się, jeżeli...